Lek. Anna Kociszewska-Bald
Lek. Anna Kociszewska-Bald specjalista anestezjologii i intensywnej terapii. Leczenie bólu w chorobach przewlekłych i onkologicznych. Łódź

Lek. Anna Kociszewska-Bald

specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Witaj, nazywam się Anna Kociszewska-Bald i jestem lekarzem. Pomagam pacjentom, którzy cierpią z powodu bardzo silnego bólu. Leczę w nurcie medycyny integralnej zawsze w sposób zindywidualizowany.

Do gabinetu wchodzisz jako przyjaciel

Dokładam wszelkich starań, aby konsultacja medyczna przebiegała zawsze w miłej i sympatycznej atmosferze. Dzięki temu pacjenci podczas wizyty czują się swobodnie i wiedzą, że mogą pytać o wszystko. Przez ponad 12 lat pracy, zbudowałam wiele bliskich relacji z moimi pacjentami. Z wieloma pozostaję w stałym kontakcie po dziś dzień. Pamiętaj, że jesteś zawsze mile widziany!

Lekarz z zacięciem detektywistycznym

W swojej pracy jestem trochę jak detektyw. W pierwszej kolejności staram się zawsze dokładnie określić przyczynę bólu. Dzięki takiemu podejściu mogę, jeśli to możliwe, zapewnić leczenie przyczynowe Twoich dolegliwości. Jak pewnie zdajesz sobie sprawę, jest ono najskuteczniejsze.

Zindywidualizowana medycyna integralna

Tak samo jak nie ma dwóch takich samych pacjentów. Tak również nie ma dwóch takich samych problemów bólowych. Mam świadomość, że przychodzisz do mnie ze swoim bagażem doświadczeń życiowych. Funkcjonujesz według własnych zasad. Masz swoje silne strony, jak również swoje obawy. Dlatego leczenie, które Ci proponuję jest zawsze zindywidualizowane, czyli dopasowane do Twoich potrzeb.

Zastanawiasz się pewnie, na czym polega medycyna integralna? Musisz wiedzieć, że nie ograniczam leczenia jedynie do zniwelowania bólu. Bardzo chcę, aby poprawie uległy również te sfery życia, które w sposób nierozerwalny łączą się z odczuwaniem bólu. Dlatego w leczeniu uwzględniam również: wpływ leczenia na nastrój, apetyt, sen i ogólną poprawę funkcjonowania.

Możesz mi zaufać

W 2008 roku ukończyłam Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiadam specjalizację z anestezjologii i intensywnej terapii. Szkolenie specjalizacyjne realizowałam w Wojewódzkim Wielospecjalistycznym Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi .
Każdego dnia miałam okazję znieczulać pacjentów do zabiegów operacyjnych z wielu dziedzin medycyny. Między innymi z chirurgii ogólnej, onkologicznej, urologii, ginekologii, laryngologii, neurochirurgii, chirurgii urazowej i ortopedii. To właśnie tu nauczyłam się w jaki sposób uśmierzać ból w różnych schorzeniach. Ponadto na co dzień konsultuję, prowadzę warsztaty i szkolenia.

Ponad 12-letnie doświadczenie wykorzystuję dziś, lecząc ból u osób cierpiących z powodu chorób przewlekłych i onkologicznych w Poradni Leczenia Bólu.

Serce na dłoni

Ponadto od 2017 pracuję w Stowarzyszeniu Hospicjum Łódzkie. Na co dzień stykam się tam z najdotkliwszym z bólów-bólem w chorobie nowotworowej. Pomoc w szczególności ciężko chorym pacjentom jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji.

Dla kogo powstała ta strona?

Praca z pacjentami i leczenie bólu to moja pasja. Kilka lat temu założyłam tą stronę. Dbam o to, aby przedstawione tu zagadnienia były omówione w sposób zgodny z najlepszą wiedzą medyczną. Przy tym jednak na tyle przystępnie, aby każdy mógł je zrozumieć z łatwością. Mam nadzieję, że zawarta tu wiedza pomoże Ci znaleźć skuteczne rozwiązanie Twojego problemu.

Aktywnie działam również w mediach społecznościowych. Stworzyłam tam grupę wsparcia dla pacjentów. Do której już dzisiaj serdecznie Cię zapraszam.

⬇ Jeśli uważasz, że to co robię jest przydatne i potrzebne, daj mi o tym znać. ⬇

👉 Polub mój profil na Facebook, Instagram, You Tubie i Tik Toku. 💙

Czy pracuję sama?

Większość pracy wykonuję sama. W mojej pracy wspierają mnie przede wszystkim mój mąż Jakub A. Bald -lekarz specjalista psychiatra oraz moje dzieci.

Ponadto ściśle współpracuję z najlepszymi lekarzami z Łodzi (min. chirurgami, onkologami, neurologami). Dzięki temu mogę zaproponować pacjentom możliwość szybkiej diagnostyki i kompleksowe leczenie.

Wciąż poszukuję nowych rozwiązań

W codziennej pracy wykorzystuję najnowsze osiągnięcia medycyny. Opierając leczenie o środki farmakologiczne, ale również techniki interwencyjne. Poza tym regularnie uczestniczę w prestiżowych szkoleniach krajowych i międzynarodowych. Przede wszystkim związanych z zagadnieniami dotyczącymi anestezjologii, intensywnej terapii, leczenia bólu i medycyny paliatywnej. Jak również nieustannie doszkalam się oraz podnoszę swoje kwalifikacje. Ukończone dodatkowe szkolenia pozwalają mi zaoferować Ci pełen zakres zabiegów redukujących dolegliwości bólowe. Zadowolenie moich pacjentów motywuje mnie do dalszego rozwijania mojej pasji, jaka niewątpliwie jest leczenie bólu.

 Dziękuję za powierzone mi zaufanie

Lek. Anna Kociszewska-Bald.

Z pewnością zainteresują Cię moje certyfikaty potwierdzające zdobyte kwalifikacje i uprawnienia.

Lek. Anna Kociszewska-Bald- Certyfikaty, dyplomy

Podziel się z innymi