Lek. Anna Kociszewska-Bald
Lek. Anna Kociszewska-Bald specjalista anestezjologii i intensywnej terapii. Leczenie bólu w chorobach przewlekłych i onkologicznych. Łódź

Lek. Anna Kociszewska-Bald

specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Wykształcenie

W 2008 roku ukończyłam Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Posiadam specjalizację z anestezjologii i intensywnej terapii. Szkolenie specjalizacyjne realizowałam w Wojewódzkim Wielospecjalistycznym Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi .
Każdego dnia miałam okazję znieczulać pacjentów do zabiegów operacyjnych z wielu dziedzin medycyny. Między innymi z chirurgii ogólnej, onkologicznej, urologii, ginekologii, laryngologii, neurochirurgii, chirurgii urazowej i ortopedii.

Praca zawodowa


Ponad 10-letnie doświadczenie wykorzystuję dziś, lecząc ból u osób cierpiących z powodu chorób przewlekłych i onkologicznych w Poradni Leczenia Bólu.

Ponadto od 2017 pracuję w Stowarzyszeniu Hospicjum Łódzkie. Na co dzień stykam się tam z najdotkliwszym z bólów-bólem w chorobie nowotworowej. Pomoc w szczególności ciężko chorym pacjentom jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji.

Misja i pasja

W swojej pracy kładę nacisk przede wszystkim na ogólną satysfakcję pacjenta z prowadzonego leczenia. Uważam, że każdy zasługuje na leczenie dolegliwości bólowych. Właśnie dlatego propaguję wiedzę na temat leczenia bólu. Ponadto konsultuję, prowadzę warsztaty i szkolenia. Ściśle współpracuję z najlepszymi lekarzami z Łodzi (min. chirurgami, onkologami, neurologami i psychiatrami). Dzięki czemu mogę zaproponować pacjentom możliwość szybkiej diagnostyki i kompleksowe leczenie.

W codziennej pracy wykorzystuję najnowsze osiągnięcia medycyny. Opierając leczenie o środki farmakologiczne, ale również techniki interwencyjne. Poza tym regularnie uczestniczę w prestiżowych szkoleniach krajowych i międzynarodowych. Przede wszystkim związanych z zagadnieniami dotyczącymi anestezjologii, intensywnej terapii, leczenia bólu i medycyny paliatywnej. Jak również nieustannie doszkalam się oraz podnoszę swoje kwalifikacje. Zadowolenie moich pacjentów motywuje mnie do dalszego rozwijania mojej pasji, jaka niewątpliwie jest leczenie bólu.

Dodatkowe umiejętności.

Co więcej ukończyłam szkolenia z wykonywania blokad obwodowych oraz iniekcji do stawowych pod kontrolą USG. Dzięki czemu mogę zaoferować pacjentom pełen zakres zabiegów redukujących dolegliwości bólowe.

Mając na uwadze oczekiwania moich pacjentów, oferuję kompleksowa opiekę medyczną, realizowaną w komfortowych warunkach. Potrzeba pacjenta jest dla mnie najważniejsza. Dlatego zawsze indywidualnie dobieram leczenie uwzględniając współistniejące schorzenia, interakcje pomiędzy przyjmowanymi już lekami oraz preferencje pacjenta.

 Dziękuję za powierzone mi zaufanie

lek. Anna Kociszewska-Bald.

Zapraszam do kontaktu przez messengera. Napisz do mnie. Odpowiem na każde pytanie.

Z pewnością zainteresują Cię moje certyfikaty potwierdzające zdobyte kwalifikacje i uprawnienia.

Certyfikaty, dyplomy