Fibromialgia TEST

with 6 komentarzy

Zapraszam do wypełnienia testu przesiewowego w kierunku rozpoznania fibromialgii.

Czy w ciągu ostatnich 6 miesięcy wystąpiły u Ciebie bóle głowy?

Czy w ciągu ostatnich 6 miesięcy występowała u Ciebie depresja (silne obniżenie nastroju, poczucie smutku beznadziejności, które w sposób istotny zaburzało Twoje codzienne funkcjonowanie)?

Czy w ciągu ostatnich 6 miesięcy wystąpiły u Ciebie bóle lub skurcze w podbrzuszu?

Czy w minionym tygodniu towarzyszyło Ci zmęczenie?

Czy w minionym tygodniu miałeś/aś problemy ze snem, sen nie dawał wypoczynku i nie pozwalał na regenerację?

Czy w minionym tygodniu doświadczyłeś/aś problemów z pamięcią, koncentracją uwagi, myśleniem, kontynuowaniem zaczętej myśli?

Dziękuję za odpowiedź na pytania.

Aby poznać wyniki naciśnij przycisk zatwierdź.

Podziel się z innymi
Podąrzaj Lek. Anna Kociszewska-Bald:

Lekarz specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii

⭐⭐⭐⭐⭐ Zajmuję się leczeniem bardzo silnego bólu farmakologicznie i zabiegowo. Materiały na tym blogu mają przybliżyć pacjentom zagadnienia związane z leczeniem bólu. Staram się, aby były napisane w atrakcyjny i przystępny sposób. Jeśli nie możesz sobie poradzić z silnym bólem napisz do mnie, postaram się pomóc.

6 Odpowiedzi

 1. Janusz
  | Odpowiedz

  Witam Pania doktor.
  Od dłuższego czasu boli mnie lewe kolano co uniemożliwia mi chodzenie.Bylem u ortopedy,który nic nie stwierdził.Od 4i pol roku cierpię na nerwice wegetatywna.Prosze o poradę, pomoc w dalszym postępowaniu.Z poważaniem Janusz.

  • Lek. Anna Kociszewska-Bald
   | Odpowiedz

   Dzień dobry Panie Januszu, proszę umówić pasujący Panu termin konsultacji w gabinecie. Proszę na wizytę zabrać dotychczas zgromadzoną dokumentację medyczną (wyniki badań, konsultacje specjalistyczne). Postaram się pomóc.

 2. ludwika
  | Odpowiedz

  Witam!
  Czy możliwa jest konsultacja on-line , mogę zapłacić z góry opisać swój problem, wysłać wyniki. Podać leki które przyjmuję. Ludwika

  • Lek. Anna Kociszewska-Bald
   | Odpowiedz

   Oczywiście, poza wizytami w gabinecie mogę zaproponować również wideo-konsultacje on-line z wykorzystaniem kamerki. Jak przygotować się do takiej konsultacji powiedzą panie rejestratorki (tel. 791101106) kiedy będzie pani umawiać jej termin. Tutaj można pobrać potrzebne do wypełnienia ankiety
   Pozdrawiam

 3. Marzanna Czykieta
  | Odpowiedz

  Witam pani doktor od 3 lat borykam się z bólami jakby reumatoidalne chociaż nikt tego nie stwierdził. Wszystko mnie atakuje zaczęły się zawroty głowy jakies kołatanie serca gdzie ekg nic nie pokazuje be w podbrzuszu bóle kolan i od lipc potworne bóle ramion i barków bobu rak .zgłaszam do gp I mam wrażenie że patrzą namnie i myślą że szukam sobie choroby.to jest bardzo dokuczliwe bylam osoba bardzo energiczna w tej chwili egzystuje jak 80 latka. Zgłaszam że mam bolesne ciało przy dotyku .Ja niewiem co się zemna dzieje .proszę o pomoc.

  • Lek. Anna Kociszewska-Bald
   | Odpowiedz

   Pani Marzanno zapraszam do gabinetu, postarm się pomóc. Podczas wizyty zbiorę szczegółowy wywiad medyczny, zbadam panią, przeprowadze kilka testów funkcjonalnych, przeanalizuję dostarczoną dokumentację medyczną. Jeśli będzie taka potrzeba zlecę wykonanie dodatkowych badań. Wydam zalecenia medyczne. Zaproponuję postępowanie, które pomoże pani uporać się z tymi dolegliwościami. Pozdrawiam

Zostaw Komentarz

Polityka prywatności
Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz jest warunkiem umieszczenia komentarza.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.